Menu

infotech-ciekawostki

INFOTECH Nowoczesne Technologie

Wszystko

Nowoczesne technologie

infotech2014
 

Witaj,

 

Czy zdarza Ci się czasami, że korzystasz ze smartfon’a w drodze, że bardzo się starasz wyszukać jakąś informację, ale nie udaje Ci się tego zrobić? Co sprawia, że niektóre firmy zdobywają cel za celem podczas, gdy inne ledwo wiążą koniec z końcem?

Przygotowałam dla Ciebie krótką informację, gdzie dostaniesz odpowiedź na te i inne pytania.

>>> Naciśnij, aby zobaczyć <<<

Uwaga!!! Ten link jest ważny tylko dla zdeterminowanych do posiadania profesjonalnego wizerunku i większej ilości Klientów…

 

 

 

P.S. Zapraszam Cię do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie codziennie znajdziesz wiele ciekawych informacji, nagrań, artykułów, a wszystko to w świecie IT. Możesz tam wymieniać się poglądami, dyskutować, dodawać zdjęcia i komentarze, pytać, tworzyć i inspirować inne firmy.

 

 

Polub nas https://www.facebook.com/infotech.information.and.technology facebook2

 www.infotech.com.plINFOTECH INFORMATION & TECHNOLOGY

Serwisy www RWD w systemie SEO,  copywriting, kampanie AdWords, media social, PR, media społecznościowe
Zintegrowane, indywidualne systemy informatyczne, i CMS w technologii PHP i My SQL, Javascript, JQuery

 

Infotech Information & Technology

 

 

Poza tym INFOTECH INFORMATION & TECHNOLOGY działająca na rynku polskim od wielu lat proponuje, kreuje i realizuje kompleksową obsługę w zakresie usług internetowych i multimedialnych: 
- budowa nowoczesnych stron WWW, portali informacyjnych,
- budowa atrakcyjnych serwisów i sklepów internetowych,
- optymalizacja, przebudowa istniejących stron, sklepów i innych,
- hosting poczty elektronicznej i stron WWW,
- rejestracja i obsługa domen internetowych, 
- pozycjonowanie stron WWW (linki sponsorowane, Google AdWords),
- kampanie marketingowe w Internecie, 
- kampanie reklamowe w mediach społecznościowych (Facebook),
- audyty stron WWW,
- projektowanie, kreacja, skład graficzny materiałów (banery, billboardy, wizytówki, ulotki, materiały biurowe, foldery, katalogi i wiele innych). 

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom jakie są nam stawiane.
Oferujemy stałą współpracę na korzystnych warunkach oraz kompleksową obsługę w wielu aspektach. 
Możliwość zdalnej pracy i kontaktu. 
Zapraszamy!

Ogłoszenia w stacjabazowa.pl

infotech2014

 

stacjaOgłoszenia lokalne w stacjabazowa.pl

 

 Dodaj bezpłatnie

 
Dlaczego warto umieścić ogłoszenie?

1. Stacjabazowa.pl dociera do ponad 200 000 użytkowników którzy codziennie przeglądają oferty.
2. Stacjabazowa.pl łatwo znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą.
3. Stacjabazowa.pl umożliwia Ci szybki kontakt z kontrahentem bez pośredników.

 Stacjabazowa.pl  Katalog ogłoszeń - praca biurowa, mieszkania, pokoje, motoryzacja. Jeśli interesuje Cię sprzedaż - w szybki sposób dodasz ogłoszenie. Chcesz kupić samochód, sprzęt fotograficzny- tu wyszukasz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. Sprzedawaj w całej Polsce na stacjabazowa.pl


facebook

 http://pl.playmillion.com/

 

 

 

Zdjęcia do strony www

infotech2014

O czym powinien pamiętać dbający o swoją stronę właściciel?

 

Żeby uzyskać profesjonalne zdjęcia do strony nie trzeba się bardzo natrudzić, jednak bez znajomości podstaw nie ma szans na uzyskanie dobrych jakościowo zdjęć np. Zrobionych komórką.

 

Podstawowym błędem wizualnym strony jest brak dobrych jakościowo zdjęć do strony internetowej, dlatego zadbajmy o to, aby nasz wizerunek nie ucierpiał tylko z powodu niedbale wybranych zdjęć. Pamiętać należy również o tym, że zdjęcia pobierane z internet nie zawsze nadają się do wykorzystania, bo są czyjąś własnością I korzystać z nich po prostu nie wolno. Są darmowe zdjęcia, które z powodzeniem można wykorzystać na swojej stronie, ale muszą być opatrzone taką adnotacją. Najlepszym rozwiązaniem jest takie zdjęcia zrobić profesjonalnie lub kupić w profesjonalnym portal oferującym zdjęcia na sprzedaż.

Należy również pamiętać o tym, iż do strony internetowej zdjęcia nie powinny być większe niż standardowy ekran monitora, czyli szer 1450 px.

 

My robimy profesjonalne zdjęcia w przystępnej cenie zarówno produktowe jak I panoramy lokalowe czy zewnętrzne, wszystkie typy zdjęć potrzebne do pokazania Twojej działalności, polecamy nasze usługi.

 

Dlaczego forum na stronie?

infotech2014

Forum może być dopasowane kolorystycznie a na pewno tematycznie do działalności firmy.

Informację o forum I blogu należy zamieszczać w portalach społecznościowych, które są wspaniałym przekaźnikiem wszelkich informacji skierowanych do potencjalnych klientów.

Forum ze swoimi wątkami powinno również być wyposażone w tagi przypisane do poszczególnych wątków tematycznych. 

To szereg informacji ściśle związanych z działalnością firmy, odnoszących się do poszczególnych zagadnień, każde pytanie, które zadaje nam klient jest ważne z punktu widzenia prowadzącego działalność, dlatego warto takie pytania I gotowe odpowiedzi zamieszczać bezpośrednio na stronie internetowej w celu usprawnienia przepływu informacji I poinformowania o wielu sprawach naszych klientów bez potrzeby angażowania fizycznie człowieka w danym nie zawsze stosownym momencie.

 

 

Dlaczego warto mieć bloga na stronie www?

infotech2014

Blog

Ciekawym elementem każdej strony jest Blog, który jest jakby uzupełnieniem dobrze funkcjonującej strony www, dlatego nasza firma poświęca wiele uwagi na ten fakt, bo jest to również dodatkowy czynnik wpływający na pozycjonowanie strony w internecie.

Każdy blog powinien posiadać możliwość zamieszczania zarówno tekstów jaki I zdjęć, aby jego zawartość była zarówno ciekawa pod kątem merytorycznym, jak I wizualnym. Zawartość bloga to posty przygotowywane na bieżąco I dodawane kolejno w postaci informacji związanych z działalnością danej firmy.

Słowa kluczowe zawarte w blogu są to słowa kluczowe ściśle związane z słowami w tagach, jeśli ich zróżnicowanie jest odpowiednio posegmentowane, możemy przypisać tagi do odpowiednich postów, które odrębnie będą pozycjonowały naszą stronę.

Frazy kluczowe w tytułach ściśle powiązane z tagami oraz opisami poszczególnych wpisów bardzo dobrze wypozycjonują nam stronę www. Pod jednym warunkiem, że będą związane z tematem, na który jest dany post. Pamiętać należy, iż każdy post powinien być unikalnym tekstem, który nie będzie wcześniej wykorzystany na jakiejś stronie internetowej.

Te I szereg innych informacji jest bardzo istotne w pozycjonowaniu, o które nam wszystkim chodzi planują uaktywnienie informacji o swojej firmie w internecine, bo nie stanowi dla nas wartości informacja, która nie pokaże się w internecine.

Blogi mają za zadanie ściągać ciekawymi informacjami, które pośrednio bądź bezpośrednio są związane z naszym biznesem. Powinny być więc ubrane w kolorowe I żywe zdjęcia dobrej jakości oraz ciekawe I dobrze przemyślane teksty prowadzące linkami do reszty serwisu. Linki te powinny być odpowiednio sformułowane w słowa kluczowe – prowadzące do podstron również będącymi pośrednio lub bezpośrednio słowami kluczowymi. Za pomocą blogu tworzymy jakby pajęczynę ściśle powiązanych ze sobą słów I fraz kluczowych. Konstrukcja strony odpowiednio przygotowana pod kątem pozycjonowania pozwala na naturalne pozycjonowanie się strony, co jest bardzo wartościowe z punktu widzenia biznesu na danym rynku.

W domenie adresu internetowego powinno funkcjonować tematyczne forum, które jest odpowiednio przygotowane pod kątem danej działalności I słów kluczowych w tematach poruszanych na forum oraz w wypowiedziach potencjalnych użytkowników forum.

 

Nie powinniśmy zezwalać jako moderator na zamieszczanie linków interaktywnych, ponieważ strona taka jest automatycznie postrzegana jako spamerska I w ogóle bardzo źle widziane są zbyt duże ilości linków prowadzących do cudzych stron internetowych. Powinna być zachowana równowaga jeśli ktoś zamieści nasz adres strony www, może być również zamieszczony jego link do strony, natomiast wszelkie odstąpienia od normy, gdzie nie ma rewanżu są bardzo źle widziane przez google.

 

© infotech-ciekawostki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci