Menu

infotech-ciekawostki

INFOTECH Nowoczesne Technologie

Zdjęcia do strony www

infotech2014

O czym powinien pamiętać dbający o swoją stronę właściciel?

 

Żeby uzyskać profesjonalne zdjęcia do strony nie trzeba się bardzo natrudzić, jednak bez znajomości podstaw nie ma szans na uzyskanie dobrych jakościowo zdjęć np. Zrobionych komórką.

 

Podstawowym błędem wizualnym strony jest brak dobrych jakościowo zdjęć do strony internetowej, dlatego zadbajmy o to, aby nasz wizerunek nie ucierpiał tylko z powodu niedbale wybranych zdjęć. Pamiętać należy również o tym, że zdjęcia pobierane z internet nie zawsze nadają się do wykorzystania, bo są czyjąś własnością I korzystać z nich po prostu nie wolno. Są darmowe zdjęcia, które z powodzeniem można wykorzystać na swojej stronie, ale muszą być opatrzone taką adnotacją. Najlepszym rozwiązaniem jest takie zdjęcia zrobić profesjonalnie lub kupić w profesjonalnym portal oferującym zdjęcia na sprzedaż.

Należy również pamiętać o tym, iż do strony internetowej zdjęcia nie powinny być większe niż standardowy ekran monitora, czyli szer 1450 px.

 

My robimy profesjonalne zdjęcia w przystępnej cenie zarówno produktowe jak I panoramy lokalowe czy zewnętrzne, wszystkie typy zdjęć potrzebne do pokazania Twojej działalności, polecamy nasze usługi.

 

© infotech-ciekawostki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci